Ota yhteyttä meihin!

Ota yhteyttä

Ympäristöpääkaupunkiorganisaatio vastaa teemavuoden suunnittelusta, sisällöistä, tapahtumista ja viestinnästä. Meihin saat yhteyden meilitse: info@greenlahti.fi tai yhteydenottolomakkeella.

Täyttämällä yhteydenottolomakkeen suostun tietojeni käsittelyyn. Emme luovuta yhteystietoja eteenpäin ja niitä käytetään vain vastausten lähettämiseen.

Milla
Bruneau

johtaja
0400 408 951
milla.bruneau@lahti.fi
Saara Vauramo

Saara
Vauramo

ohjelmajohtaja
044 716 1585
saara.vauramo@lahti.fi
Saara Piispanen

Saara
Piispanen

viestintäpäällikkö
044 416 4680
saara.piispanen@lahti.fi

Emma
Sulkanen

vuorovaikutussuunnittelija
044 482 6460
emma.sulkanen@lahti.fi

Erika
Poikolainen

tapahtumatuottaja
044 482 6424
erika.poikolainen@lahti.fi

Elina
Fanta

viestinnän asiantuntija
044 482 6418
elina.fanta@lahti.fi

Maria
Ansas

viestintä- ja markkinointisuunnittelija
044 482 6428
maria.ansas@lahti.fi

Eve
Nieminen

viestinnän harjoittelija
044 482 6419
eve.nieminen@lahti.fi